top of page

NATURALNA SESJA CIĄŻOWO - RODZINNA

Sesję ciążową najlepiej jest wykonać pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży. Jest to jednak przedział bardzo umowny - ze względu na samopoczucie przyszłej mamy - dlatego termin sesji i tak ustalamy indywidualnie. Pamiętajcie jednak, by sesję zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Zdjęcia rodzinne to nieodłączny element każdej sesji dlatego w naszym spotkaniu może oczywiście uczestniczyć również Twój partner oraz rodzeństwo maluszka, na którego czekacie.

Naturalne sesje ciążowo - rodzinne wykonujemy w studio w Słupsku lub w plenerze.

Na sesji plenerowej możemy spotkać się w dowolnym miejscu. Możecie zdać się na mnie w kwestii wyboru lokalizacji, ale możemy wybrać się też w miejsca, które mają dla Was szczególne znaczenie i do których lubicie wracać. Moją ukochaną porą na sesje plenerowe jest złota godzina. To najpiękniejsza pora dnia i dlatego na sesje plenerowe (szczególnie sesje nad morzem) zapraszam Was właśnie wieczorami - ok. 1.5 godziny przed zachodem słońca. 

Sesje w studio odbywają się w godzinach od 9 do 14. Studio znajduje się w centrum Słupska.

Naturalna sesja ciążowo - rodzinna w studio to luźne zdjęcia rodzinne skupiające się na emocjach i relacjach. Właśnie dlatego zdjęcia są wykonywane głównie w ponadczasowej bieli (a nie na kolorowych tłach), a pozowanie i retusz są ograniczone do minimum. W kwestii ubioru najlepiej sprawdzają się jasne ubrania, jeansy i jednokolorowe koszulki, a dla mamy także casualowe wygodne, dzianinowe sukienki (nie eleganckie), wszelkie narzutki i luźne rozpinane sweterki.  

Na tej sesji nie wykonujemy ujęć nago ani ujęć typowych dla sesji lux. Zanim zdecydujesz się na konkretny pakiet - przejrzyj zdjęcia i wybierz ten pakiet, z którego ujęcia najbardziej Ci się podobają. 

Przed sesją otrzymacie ode mnie szczegółowe wskazówki i podpowiedzi, które  ułatwią Wam przygotowanie się do sesji. Podpowiem Wam jak się ubrać, jak dopasować garderobę całej rodziny oraz na co zwrócić uwagę oprócz ubioru. Wszystko będzie podane w przyjemnej, przejrzystej formie, a oprócz tego - dorzucę garść obrazków - inspiracji, które na pewno ułatwią Wam sprawę. Przed sesją jestem do Waszej dyspozycji i jeżeli tylko czujecie potrzebę - możecie skonsultować ze mną Wasze wątpliwości. Chętnie służę pomocą i podpowiedzią.

Jeżeli interesuje się bardziej kobiece wydanie sesji ciążowej - koniecznie zajrzyj tu: SESJA CIĄŻOWA LUX

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ 

ZOBACZ TAKŻE: SESJA CIĄŻOWA GLAMOUR

bottom of page