top of page

 SESJA CIĄŻOWA W KLASYCZNYM STYLU
KLASYCZNE, ELGANCKIE, PONADCZASOWE KADRY

klasyczna ciążowa

Tę sesję ciążową wykonujemy pomiędzy 28 a 32 max 34 tygodniem ciąży. Jest to jednak przedział bardzo umowny - ze względu na samopoczucie przyszłej mamy - dlatego termin sesji i tak ustalamy indywidualnie. Pamiętajcie jednak, by sesję zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

 

Na tej sesji skupimy się na tym, by jak najpiękniej pokazać wyjątkowe piękno przyszłej Mamy. Skupimy się na podkreśleniu Waszych atutów, ukazaniu Waszej kobiecości oraz piękna kobiecego ciała w tym wyjątkowym stanie. 

 

Fotografie, które wykonamy będą kobiece, eleganckie, a przede wszystkim - ponadczasowe.

Nie jest to kolorowa sesja o sukniach, wiankach i innych dodatkach.

To sesja o Tobie.

Pomyślisz sobie "ale przecież ja nie umiem pozować" (i pewnie milion innych "ale"). Ja w odpowiedzi mam tylko jedno "ale": ale ja Cię przeprowadzę przez całą sesję! :) Pomogę Ci zarówno w samym pozowaniu jak i w przygotowaniu do sesji. Dobiorę odpowiednie oświetlenie - które podkreśli Twoje atuty i pięknie wymodeluje sylwetkę. Oczywiście zdjęcia zostaną również poddane retuszowi - ale wierz mi - dobry makijaż, odpowiednio dobrane światło i pozycja sprawią, że retusz będzie naprawdę kosmetyczny i przede wszystkim - będzie wyglądał naturalnie. 

Zanim przystąpimy do zdjęć - porozmawiamy o tym, jakie jest Wasze wyobrażenie o sesji. Pokażecie mi zdjęcia, które się Wam podobają. Razem ustalimy - jak będą wyglądały Wasze fotografie. 

W tych kadrach stawiamy na ponadczasowość i klasyczny minimalizm - również w kwestii garderoby. Do Twojej dyspozycji będą poszczególne elementy studyjnej garderoby (body, topy, narzutki, sukienki). Warto przygotować tez klasyczne stylizacje we własnym zakresie: luźne jeansy, dopasowana sukienka, biały lub czarny garnitur, biżuteria. 

Zdjęcia rodzinne to nieodłączny element każdej sesji dlatego w naszym spotkaniu może oczywiście uczestniczyć również Twój partner oraz rodzeństwo maluszka, na którego czekacie. Ponieważ na sesji wykonujemy również zdjęcia bardziej intymne (nagość zakryta) - część rodzinną wykonamy  na początku lub na końcu sesji. Zdjęcia samej Mamy - wykonamy będąc w studio same -  tak, by zapewnić pełen komfort mojej modelce. Na sesję poświęcimy tyle czasu ile będzie potrzebne, by stworzyć piękne kadry. Z reguły jest to ok. 1.5 godziny - uwzględniając oczywiście przebieranie, zmiany tła, oświetlenia jak i przerwy na Twój odpoczynek między kadrami. 

Przed sesją otrzymacie ode mnie szczegółowe wskazówki i podpowiedzi, które  ułatwią Wam przygotowanie się do sesji. Podpowiem Wam jak dopasować garderobę całej rodziny oraz na co zwrócić uwagę oprócz ubioru. Wszystko będzie podane w przyjemnej, przejrzystej formie. Przed sesją jestem do Waszej dyspozycji i jeżeli tylko czujecie potrzebę - możecie skonsultować ze mną Wasze wątpliwości. Chętnie służę pomocą i podpowiedzią.

Jeżeli wolisz sesję w wydaniu naturalnym, pełnym emocji - bardziej rodzinną niż kobiecą - koniecznie zajrzyj tutaj: NATURALNE SESJE CIĄŻOWO - RODZINNE.

naturalna ciążowa studio

NATURALNA SESJA CIĄŻOWO - RODZINNA

Sesję ciążową najlepiej jest wykonać pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży. Jest to jednak przedział bardzo umowny - ze względu na samopoczucie przyszłej mamy - dlatego termin sesji i tak ustalamy indywidualnie. Pamiętajcie jednak, by sesję zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Zdjęcia rodzinne to nieodłączny element każdej sesji dlatego w naszym spotkaniu może oczywiście uczestniczyć również Twój partner oraz rodzeństwo maluszka, na którego czekacie.

Sesje w studio odbywają się w godzinach od 9 do 13. Studio znajduje się w centrum Słupska.

Naturalna sesja ciążowo - rodzinna w studio to zdjęcia rodzinne skupiające się na emocjach i relacjach. Właśnie dlatego zdjęcia są wykonywane w aktualnej aranżacji studio, która zazwyczaj nawiązuje do minimalizmu, bieli oraz stylu boho, jest domowa i przytulna. W kwestii ubioru najlepiej sprawdzają się jasne ubrania, casualowe wygodne, dzianinowe sukienki (nie eleganckie), wszelkie narzutki i luźne rozpinane sweterki.  W studio do dyspozycji jest kilka przepięknych koronkowych sukienek i narzutek idealnie pasujących do klimatu boho.

Na tej sesji nie wykonujemy ujęć nago ani ujęć typowych dla sesji KLASYCZNEJ. Zanim zdecydujesz się na konkretny pakiet - przejrzyj zdjęcia i wybierz ten rodzaj sesji ciążowej, z którego ujęcia najbardziej Ci się podobają. 

Przed sesją otrzymacie ode mnie szczegółowe wskazówki i podpowiedzi, które  ułatwią Wam przygotowanie się do sesji. Podpowiem Wam jak się ubrać, jak dopasować garderobę całej rodziny oraz na co zwrócić uwagę oprócz ubioru. Wszystko będzie podane w przyjemnej, przejrzystej formie, a oprócz tego - dorzucę garść obrazków - inspiracji, które na pewno ułatwią Wam sprawę. Przed sesją jestem do Waszej dyspozycji i jeżeli tylko czujecie potrzebę - możecie skonsultować ze mną Wasze wątpliwości. Chętnie służę pomocą i podpowiedzią.

Jeżeli interesuje się bardziej kobiece wydanie sesji ciążowej - koniecznie zajrzyj tu: SESJA CIĄŻOWA W KLASYCZNYM STYLU

bottom of page