SESJA ROCZKOWA

Sesje roczkowe poprzedzone są konsultacją dotyczącą kolorystyki aranżacji. Nie musicie więc zabierać ze sobą balonów, pomponów czy innych dekoracji. To wszystko będzie już na Was czekało - zarówno w pakiecie mini, standard jak i maxi.

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ PAKIETY?

Pakiet mini i pakiet standard to dość szybkie sesje. Na początku wykonujemy zdjęcie rodzinne, a następnie przechodzimy do ujęć samego dziecka. To sesje "na czysto" - nie wykonujemy na tych sesjach ujęć z torcikiem urodzinowym. 

W pakiecie maxi dodatkowym elementem aranżacji jest urodzinowy torcik. To typowa sesja "cake smash" podczas której torcik może zostać rozsmarowany i na rączkach, i na brzuszku, i wszędzie :) Może się też okazać, że... nie zostanie nawet tknięty paluszkiem. Pamiętajcie proszę, że jeżeli Wasz maluszek na co dzień nie lubi brudzić rączek i nie jest do tego przyzwyczajony - może się po prostu wystraszyć. W takiej sytuacji rozważcie inny pakiet lub rezygnację z tego elementu dekoracji. Po zdjęciach z torcikiem przychodzi czas na kąpiel - podczas której też robimy kilka ujęć. Ujęcia rodzinne robimy i na początku i na końcu sesji - te na początku będą typowo roczkowymi ujęciami. Te na końcu - będą bardziej rodzinnymi przytulasami - będzie to też czas, by Wasz maluszek wyciszył się po sesji. Przed wyjściem oczywiście będziecie mogli na spokojnie maluszka nakarmić, przebrać i przygotować do wyjścia. 

 

Dla dziewczynek do roczku - są dostępne piękne ubranka w studio. Do Waszej dyspozycji są również opaseczki i wianuszki. Zachęcam jednak, by przynajmniej jeden set wykonać we własnych ubrankach - o których macie pewność, że będą pasowały rozmiarem i będą w Waszym guście. 

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ 

  • Facebook - Black Circle

© 2017, Aga Skorna Fotografia