top of page

SESJA ROCZKOWA

Sesja z okazji pierwszych lub kolejnych urodzin.
Pakiet mini i pakiet standard to dość szybkie sesje. Na początku wykonujemy zdjęcie rodzinne, a następnie przechodzimy do ujęć samego dziecka. To sesje "na czysto" - nie wykonujemy na tych sesjach ujęć z torcikiem urodzinowym ani kąpieli w wanience/balii.

W pakiecie maxi dodatkowym elementem aranżacji może być urodzinowy torcik oraz późniejsza kąpiel. Jest to idealny pakiet jeśli marzy się Wam typowa sesja "cake smash" czyli ujęcia gdy maluszek brudzi się smakując urodzinowe ciasto. Pamiętajcie jednak, że jeżeli Wasz maluszek na co dzień nie lubi brudzić rączek i nie jest do tego przyzwyczajony - może się po prostu wystraszyć. W takiej sytuacji rozważcie inny pakiet lub rezygnację z tego elementu dekoracji.

 

Torcik do sesji należy zorganizować we własnym zakresie - ponieważ to Wy najlepiej znacie delikatny brzuszek Waszego maluszka i ewentualne alergie pokarmowe.

Po zdjęciach z torcikiem przychodzi czas na kąpiel - podczas której też robimy kilka ujęć. Ujęcia rodzinne robimy i na początku i na końcu sesji - te na początku będą typowo roczkowymi ujęciami. Te na końcu - będą bardziej rodzinnymi przytulasami - będzie to też czas, by Wasz maluszek wyciszył się po sesji. Przed wyjściem oczywiście będziecie mogli na spokojnie maluszka nakarmić, przebrać i przygotować do wyjścia. 

 

Dla dzieci do roczku - są dostępne piękne ubranka w studio. Do Waszej dyspozycji są również opaseczki i wianuszki dla dziewczynek. Zachęcam jednak, by przynajmniej jeden set wykonać we własnych ubrankach - o których macie pewność, że będą pasowały rozmiarem i będą w Waszym guście. 

bottom of page