top of page

SESJE NIEMOWLĘCE/SITTER

mamaija

Sesje niemowlęce/sitter przeznaczone są dla dzieci, które zaczynają samodzielnie siadać (6-9 miesięcy). 

Pakiet "MAMA I JA - klasyczna sesja z mamą" to sesja na jednolitym tle, w której szczególnie zachęcam do ponadczasowych, prostych czarnobiałych portretów. Na tej sesji wykonamy głównie zdjęcia wspólne, ale jeśli chcielibyście wykonać również portret samego maluszka - nic nie stoi na przeszkodzie.

Przykładowe zdjęcia z tej sesji mogą wyglądać tak: 

W tych kadrach stawiamy na ponadczasowość i klasyczny minimalizm - również w kwestii garderoby. 

Zdjęcia rodzinne to nieodłączny element każdej sesji dlatego w naszym spotkaniu może oczywiście uczestniczyć również tatuś. 

Przed sesją otrzymacie ode mnie szczegółowe wskazówki i podpowiedzi, które  ułatwią Wam przygotowanie się do sesji. Podpowiem Wam jak dopasować garderobę całej rodziny oraz na co zwrócić uwagę oprócz ubioru. Wszystko będzie podane w przyjemnej, przejrzystej formie. Przed sesją jestem do Waszej dyspozycji i jeżeli tylko czujecie potrzebę - możecie skonsultować ze mną Wasze wątpliwości. Chętnie służę pomocą i podpowiedzią.

Jeżeli preferujecie bardziej naturalne ujęcia - w ofercie jest również pakiet NATURALNA SESJA NIEMOWLĘCA.

niemowlęc naturalna

Pakiet NATURALNA SESJA NIEMOWLĘCA to sesja w aktualnej aranżacji studio tj. w bieli lub boho. Na tej sesji możemy wykonać więcej zdjęć samego dziecka - uchwycić wszystkie nowe umiejętności jak np. siedzenie, swobodna zabawa na brzuszku czy branie do buzi własnych stópek. 

Przykładowe zdjęcia z tej sesji mogą wyglądać tak: 

bottom of page