top of page

SESJE LIFESTYLE

NATURALNE SESJE RODZINNE W ZACISZU TWOJEGO DOMU I W PLENERZE

To sesja - a właściwie po prostu nasze spotkanie - w zaciszu Waszego domu lub w plenerze. 

To co dla Was najważniejsze: Wasza Rodzina - w najbardziej naturalnej odsłonie. Bez stresu, pozowania i teł - za to z ogromem emocji i pięknych wspomnień złapanych na zdjęciach, które zostaną dla Was, Waszych bliskich i kolejnych pokoleń. Jeżeli cenicie sobie naturalne, szczerze i spontaniczne kadry - trafiliście bardzo dobrze! 

 

Oferta jest bardzo prosta - nie ma tu podziału na sesje dziecięce, niemowlęce, ciążowe... to po prostu sesje bardzo rodzinne. Możemy jednak spotkać się z różnych powodów i okazji. Oczekiwanie na maluszka. Pojawienie się nowego członka Waszej rodziny. Świętowanie kolejnych urodzin. Możemy się również spotkać bez specjalnej okazji, bo każdy dzień jest dobry by tworzyć wspomnienia. 

CENNIK SESJI RODZINNYCH

Podstawą rezerwacji każdej sesji jest bezzwrotny zadatek w wysokości 100 zł, który jest gwarancją dostępności terminu oraz ceny.

Sesje domowe odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9/10 - 14.

Sesje plenerowe w sezonie letnim odbywają się wieczorem - w zależności od miejsca sesji.  Sesje nad morzem rozpoczynamy ok. 1.5 godz. przed zachodem słońca. Jeżeli macie wątpliwości - napiszcie, a opowiem Wam więcej dlaczego właśnie tak pracuję i dlaczego to się sprawdza :) 


Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia: do 30 dni roboczych od dokonania wyboru zdjęć przez klienta. 
Usługa ekspres (zdjęcia gotowe do odbioru w ciągu 5 dni roboczych, dotyczy wersji cyfrowej zdjęć) + 100% wartości całej usługi.
Nie ma możliwości otrzymania całego surowego materiału z sesji. Klient otrzymuje dokładnie tyle zdjęć ile zakupi.
Podane ceny nie podlegają negocjacji i rabatom - zarówno ceny sesji jak i dodatkowych ujęć. 

DSC00212.jpg

NATURALNA SESJA RODZINNA W PLENERZE

600 ZŁ

OK.  1  - 1.5 GODZINY SESJI W PLENERZE (sesję rozpoczynamy ok. 1.5 godziny przed zachodem słońca)

GALERIA ZE ZDJĘCIAMI DO WYBORU

10 ZDJĘĆ (WYDRUK + PLIK)

DODATKOWE UJĘCIA Z SESJI: 45 ZŁ/SZT
DOTYCZY JEDNEJ RODZINY (RODZICE + DZIECI)

DOJAZD FOTOGRAFA NA PLENER DO 20 KM OD SŁUPSKA

sesja-noworodkowa-w-domu-sesja-lifestyle

NATURALNA SESJA RODZINNA W TWOIM DOMU

500 ZŁ

OK. 1 - 1.5  GODZINY SESJI W DOMU

GALERIA ZE ZDJĘCIAMI DO WYBORU

10 ZDJĘĆ (WYDRUK + PLIK)

DODATKOWE UJĘCIA Z SESJI: 40 ZŁ/SZT

DOJAZD FOTOGRAFA NA TERENIE SŁUPSKA 

Jak wygląda taka sesja?

Po prostu spotkamy się - w Waszym domu, ogrodzie lub w plenerze... może wybierzecie las, morze łąkę lub jezioro, nad którym lubicie spędzać czas? Jeśli marzy się Wam sesja nad morzem - możecie zdać się na mnie. Znakomitą większość sesji plenerowych wykonuję nad morzem - znam najpiękniejsze miejsca. W zależności od Waszych potrzeb - zaproponuję najlepsze rozwiązanie. Taka sesja to idealne rozwiązanie, jeśli stawiacie na naturalne, pełne emocji zdjęcia. Nie ogranicza nas tło. Nie stresuje pozowanie ani sprzęt, statywy czy studyjne oświetlenie. Na nasze spotkanie zabieram ze sobą tylko aparat. 

 

Co dalej? Przed sesją otrzymacie ode mnie kilka wskazówek i podpowiedzi dotyczących tego, jak przygotować się do sesji - jak dobrać garderobę oraz na co warto zwrócić uwagę. Ustalimy konkretne miejsce i godzinę spotkania. Sesje plenerowe wykonuję w godzinach popołudniowo - wieczornych (w zależności od pory roku), ok. 1-2 godziny przed zachodem słońca. Sesje domowe wykonujemy wtedy, gdy w Waszym domu jest najbardziej korzystne światło (z reguły to godziny przedpołudniowe/południe, wczesne popołudnie).

 

Na samej sesji... muszę uprzedzić, ale zapewne trochę Was zagadam - chyba że dowodzenie przejmą Wasze dzieci - wtedy to ja "zostanę zagadana" :) ale to idealnie się składa, bo w międzyczasie to ja opowiem o Was - kadrami. O Waszych codziennych rytuałach, zwyczajach, zabawach. O Waszych spojrzeniach, emocjach i uczuciach. O Was. Tak jak jest. Tak jak będziecie pamiętać.