top of page

NATURALNE SESJE RODZINNE

domowe

NATURALNA SESJA RODZINNA W ZACISZU TWOJEGO DOMU 

SESJA DOMOWA

To sesja - a właściwie po prostu nasze spotkanie - w zaciszu Waszego domu. 

To co dla Was najważniejsze: Wasza Rodzina - w najbardziej naturalnej odsłonie. Bez stresu, pozowania i teł - za to z ogromem emocji i pięknych wspomnień złapanych na zdjęciach, które zostaną dla Was, Waszych bliskich i kolejnych pokoleń. Jeżeli cenicie sobie naturalne, szczerze i spontaniczne kadry - taka sesja będzie dobrym wyborem! 

 

Oferta jest bardzo prosta - nie ma tu podziału na sesje dziecięce, niemowlęce, ciążowe... to po prostu sesje bardzo rodzinne. Możemy jednak spotkać się z różnych powodów i okazji. Oczekiwanie na maluszka, pojawienie się nowego członka Waszej rodziny, świętowanie kolejnych urodzin... Możemy się również spotkać bez specjalnej okazji, bo każdy dzień jest dobry by tworzyć wspomnienia. 

Jak wygląda taka sesja?

Taka sesja to idealne rozwiązanie, jeśli stawiacie na naturalne, pełne emocji zdjęcia. Nie zestresuje Was pozowanie ani sprzęt, statywy czy studyjne oświetlenie. Na nasze spotkanie zabieram ze sobą tylko aparat. Nie zabieram ze sobą żadnych rekwizytów i teł. 

 

Przed sesją otrzymacie ode mnie kilka wskazówek i podpowiedzi dotyczących tego, jak przygotować się do sesji - jak dobrać garderobę oraz na co warto zwrócić uwagę. Sesje domowe wykonujemy wtedy, gdy w Waszym domu jest najbardziej korzystne światło (z reguły to godziny przedpołudniowe/południe, wczesne popołudnie, w zależności od pory roku i lokalizacji).

 

Na samej sesji... muszę uprzedzić, ale zapewne trochę Was zagadam - chyba że dowodzenie przejmą Wasze dzieci - wtedy to ja "zostanę zagadana" :) ale to idealnie się składa, bo w międzyczasie to ja opowiem o Was - kadrami. O Waszych codziennych rytuałach, zwyczajach, zabawach. O Waszych spojrzeniach, emocjach i uczuciach. O Was. Tak jak jest. Tak jak będziecie pamiętać.

bottom of page