Jeśli zastanawiacie się, która sesja noworodkowa będzie dla Was najbardziej odpowiednia - zapraszam do krótkiej lektury. Mam nadzieję, że poniższe informacje rozwieją Wasze wątpliwości

KLASYCZNA SESJA NOWORODKOWA

W STUDIO

 

Klasyczna sesja noworodkowa odbywa się w pierwszych 14 dniach życia Waszego maluszka. Spotkamy się w moim studio, gdzie oprócz odpowiednich warunków do sesji zapewniam również dodatki, które widzicie na zdjęciach na mojej stronie.

Na tej sesji wykonamy zarówno Wasze wspólne, rodzinne ujęcia jak i zdjęcia samego maluszka. Użyjemy delikatnych dodatków, które podkreślą urodę i maleńkość małych modeli. Na tej sesji Wasz maluszek jest układany do zdjęć - to znaczy nie więcej niż tyle, że będzie ułożony zarówno na pleckach, jak i na boczku czy brzuszku. Wszystkie pozycje są zawsze dostosowywane do dziecka i jego predyspozycji, a priorytetem na sesji noworodkowej jest zawsze bezpieczeństwo moich małych modeli. 

Sesja w pakiecie mini trwa ok. 1.5 godziny. Sesja w pakiecie standard zajmie nam około 3 godzin. Podany czas sesji jest czasem orientacyjnym. Rzeczywisty czas sesji zawsze jest uzależniony od maluszka i uwzględnia jego potrzeby - to nie tylko czas zdjęć, ale również karmienia, przewijania, tulenia i układania maluszka. Aby zapewnić nam pełen spokój i komfort - zazwyczaj nie planuję kolejnych sesji w dniu naszego spotkania.

Zdjęcia rodzinne (rodzice i rodzeństwo maluszka) są zawarte w cenie sesji noworodkowej. Są to najważniejsze kadry każdej sesji. 

Jeżeli maluszek posiada starsze rodzeństwo - zazwyczaj uczestniczy ono tylko we wspólnej części sesji. Dla kilkuletnich dzieci - taka sesja może być po prostu nudna i trudna do "wysiedzenia" w miejscu - wiemy o co chodzi :)

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ I SZCZEGÓŁAMI

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ 

NATURALNA SESJA

RODZINNO-NOWORODKOWA

 

DO 4 TYGODNIA ŻYCIA MALUSZKA

Naturalna sesja rodzinno - noworodkowa to spotkanie, na którym tworzę dla Was najpiękniejszą pamiątkę ulotnej maleńkości. Drobne paluszki, malutki nosek, delikatne usteczka - wszystko to, na co możecie patrzeć godzinami zakochani bez pamięci. Wszystko to, co tak szybko się zmieni. Wasz Cały Świat - dopóki jeszcze mieści się w Waszych dłoniach.
 

To właśnie Wasze dłonie są jedynym rekwizytem jaki wykorzystujemy podczas sesji, a Wy - wcale nie musicie na sesji pozować. Wystarczy, że przytuleni będziecie wpatrywali się w Wasz maleńki, nowo narodzony Skarb... a ja Wam pokażę - że to właśnie TEN uśmiech, który kierujecie wtedy do siebie, do Waszego maleństwa - jest Waszym najpiękniejszym uśmiechem. I że Wasze spojrzenie jest wtedy najmocniej przepełnione miłością i szczęściem. 

Na tej sesji skupiamy się na Waszej relacji z maluszkiem oraz na samym maluszku. Są to najbardziej naturalne kardy, jakie  możemy stworzyć w studio. Kolory ograniczamy do bieli i czerni. Nie używamy na tej sesji gadżetów, ubranek, czapeczek. Najważniejszy jest Wasz Skarb i Wy. Maluszek nie musi spać - dlatego naturalna sesja noworodkowa trwa krócej niż typowa sesja noworodkowa, na której czasem długo czekamy na mocny sen, by móc ułożyć maluszka w różnych pozycjach. Na tej sesji nie pozycjonuję Maluszka. Do zdjęć, na których jest sam - leży na pleckach, a pozostałe ujęcia wykonywane są na Waszych rękach, w Waszych objęciach.

 

Ta sesja będzie idealnym wyborem jeśli cenicie sobie naturalność. Nasze spotkanie nie trwa długo (1 - 1.5 godziny), dlatego będzie dobrą opcją jeżeli sesja Was stresuje i nie jesteście przekonani do "pozowanych" zdjęć Waszego maluszka.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ 

PIERWSZE CHWILE

REPORTAŻ W SZPITALU W PIERWSZYCH 48 GODZINACH ŻYCIA MALUSZKA

 

Wasze pierwsze wspólne chwile - jeszcze w szpitalu. Pierwsza wspólna pamiątka. Pierwsze zdjęcie - tak ważne!
Zapiszę dla Was w kadrach Wasze pierwsze czułości, uściski malutkich paluszków, pierwsze karmienia.

Subtelnie. Nienachalnie. Najpiękniej. 

Sesja "fresh 48" - ma na celu uwiecznić pierwsze chwile Waszego maleństwa i zapewnić piękną pamiątkę na lata. To chwile, które najczęściej uwieczniamy telefonem, a później... zdjęcia gdzieś przepadają. Spotkajmy się w tym ważnym dla Was momencie. Stworzę dla Was najpiękniejszą pamiątkę tych pierwszych chwil. Skupię się na nowym życiu. Na jego pierwszych spojrzeniach, uściskach Waszych palców, wspólnych czułościach. Na tym, jak maleńki jest Wasz nowo narodzony Skarb.

Na tym spotkaniu skupiam się na Waszym maluszku. Nie musicie znajdować się na zdjęciach, ale Wasze dłonie są zawsze pięknym dodatkiem do maleńkich paluszków i stópek Waszego dziecka. Nasze spotkanie potrwa ok. 30-45 minut - na tyle długo by stworzyć piękny materiał, ale jednocześnie na tyle krótko - by nie zmęczyć Was i nie zajmować Waszych najcenniejszych pierwszych wspólnych chwil.

sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia03
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia07
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia02
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk21
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk15
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk19
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk04
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia19
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk10
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia15
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia13

Istnieje również możliwość wykonania reportażu z narodzin Waszego maluszka. Skontakuj się, by zapytać o szczegóły.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ 

  • Facebook - Black Circle

© 2017, Aga Skorna Fotografia