top of page
sesja-noworodkowa-w-slupsku.png
NB KLASYCZNA

KLASYCZNA SESJA NOWORODKOWA

W STUDIO

Klasyczna sesja noworodkowa odbywa się w pierwszych 14 dniach życia Waszego maluszka. Spotkamy się w moim studio, gdzie oprócz odpowiednich warunków do sesji zapewniam również dodatki, które widzicie na zdjęciach na mojej stronie.

Ta sesja będzie dla Was odpowiednia, jeśli zależy Wam głównie na zdjęciach samego maluszka w różnych stylizacjach.
Na klasycznej sesji noworodkowej
 Wasz maluszek jest układany do zdjęć. To oznacza, że będzie ułożony zarówno na pleckach, jak i na boczku czy brzuszku, z rączkami pod bródką. Zdjęcia będą różnorodne dzięki zmianom pozycji i dodatków w pięknych, delikatnych kolorach. Wasze maleństwo będzie układane na kocykach i/lub w rekwizytach jak np. drewniane serduszko czy rattanowe łóżeczko. Wszystkie pozycje są zawsze dostosowywane do dziecka i jego predyspozycji, a priorytetem na sesji noworodkowej jest zawsze bezpieczeństwo moich małych modeli. 

Czas sesji zawsze jest uzależniony od maluszka i uwzględnia jego potrzeby - można jednak powiedzieć, że średnio sesja trwa ok. 3 godzin. Pamiętajcie, że na długość naszego spotkania składa się nie tylko czas zdjęć, ale również (przede wszystkim) karmienia, przewijania, tulenia i układania maluszka. Aby zapewnić nam pełen spokój i komfort - zazwyczaj nie planuję kolejnych sesji w dniu naszego spotkania.

Zdjęcia rodzinne (rodzice i rodzeństwo maluszka) są zawarte w cenie sesji noworodkowej. Ujęcia wspólne wykonujemy na jednolitym tle lub w aktualnej aranżacji studio. Jeżeli maluszek posiada starsze rodzeństwo - zazwyczaj uczestniczy ono tylko we wspólnej części sesji. Dla kilkuletnich dzieci - taka sesja może być po prostu nudna.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia wykonane w ramach KLASYCZNYCH sesji noworodkowych. 
Jeśli cenicie sobie bardziej naturalne kadry bez rekwizytów - koniecznie zapoznajcie się z ofertą NATURALNEJ SESJI NOWORODKOWO RODZINNEJ.

NB NATURALNA

NATURALNA SESJA

RODZINNO-NOWORODKOWA

NATURALNA-SESJA-NOWORODKOWA-SLUPSK.png

Naturalna sesja rodzinno - noworodkowa to spotkanie, na którym tworzę dla Was najpiękniejszą pamiątkę ulotnej maleńkości. Drobne paluszki, malutki nosek, delikatne usteczka - wszystko to, na co możecie patrzeć godzinami zakochani bez pamięci. Wszystko to, co tak szybko się zmieni. Wasz Cały Świat - dopóki jeszcze mieści się w Waszych dłoniach.
 

Ta sesja będzie odpowiednim wyborem, jeśli cenicie sobie naturalne, ponadczasowe, pełne miłości ujęcia. W tym pakiecie nie będziemy układać maluszka w rekwizytach czy na kolorowych kocykach. To Wasze dłonie będą jedynym rekwizytem jaki wykorzystujemy podczas tej sesji. Dzięki temu skupimy się na Waszej relacji z maluszkiem oraz na samym maluszku.

 

Są to najbardziej naturalne kardy, jakie  możemy stworzyć w studio. Sesja odbywa się w aktualnej aranżacji, która zazwyczaj jest minimalistyczna, w bieli, z nutą boho. Ta sesja od sesji klasycznej różni się przede wszystkim tym, że tutaj nie używamy rekwizytów do układania maluszka samego. Najważniejszy jest Wasz Skarb i Wy dlatego maluszek jest układany w Waszych ramionach, a nie w rekwizytach. Na sesji wykonamy kilka różnych ułożeń, dzięki czemu Wasza sesja będzie obfitowała w różnorodne choć spójnie stylistycznie kadry.

bottom of page