top of page
NATURALNA-SESJA-NOWORODKOWA-SLUPSK.png

NATURALNA SESJA

RODZINNO-NOWORODKOWA

DO 6 TYGODNIA ŻYCIA MALUSZKA

Naturalna sesja rodzinno - noworodkowa to spotkanie, na którym tworzę dla Was najpiękniejszą pamiątkę ulotnej maleńkości. Drobne paluszki, malutki nosek, delikatne usteczka - wszystko to, na co możecie patrzeć godzinami zakochani bez pamięci. Wszystko to, co tak szybko się zmieni. Wasz Cały Świat - dopóki jeszcze mieści się w Waszych dłoniach.
 

To właśnie Wasze dłonie są jedynym rekwizytem jaki wykorzystujemy podczas sesji, a Wy - wcale nie musicie na sesji pozować. Wystarczy, że przytuleni będziecie wpatrywali się w Wasz maleńki, nowo narodzony Skarb... a ja Wam pokażę - że to właśnie TEN uśmiech, który kierujecie wtedy do siebie, do Waszego maleństwa - jest Waszym najpiękniejszym uśmiechem. I że Wasze spojrzenie jest wtedy najmocniej przepełnione miłością i szczęściem. 

Na tej sesji skupiamy się na Waszej relacji z maluszkiem oraz na samym maluszku. Są to najbardziej naturalne kardy, jakie  możemy stworzyć w studio. Kolory ograniczamy do bieli i czerni. Nie używamy na tej sesji gadżetów, kolorowych ubranek czy czapeczek. Najważniejszy jest Wasz Skarb i Wy. Maluszek nie musi spać - dlatego naturalna sesja noworodkowa trwa krócej niż typowa sesja noworodkowa, na której czasem długo czekamy na mocny sen, by móc ułożyć maluszka w różnych pozycjach. Na tej sesji nie pozycjonuję Maluszka. Do zdjęć, na których jest sam - leży na pleckach, a pozostałe ujęcia wykonywane są na Waszych rękach, w Waszych objęciach.

 

Ta sesja będzie idealnym wyborem jeśli cenicie sobie naturalność. Nasze spotkanie potrwa ok. 1.5 do 2 godzin (chyba że Wasz maluszek będzie potrzebował więcej czasu), dlatego będzie dobrą opcją jeżeli sesja Was stresuje i nie jesteście przekonani do "pozowanych" zdjęć Waszego maluszka.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ 

PIERWSZE CHWILE

REPORTAŻ W SZPITALU W PIERWSZYCH 48 GODZINACH ŻYCIA MALUSZKA

FRESH

Wasze pierwsze wspólne chwile - jeszcze w szpitalu. Pierwsza wspólna pamiątka. Pierwsze zdjęcie - tak ważne!
Zapiszę dla Was w kadrach Wasze pierwsze czułości, uściski malutkich paluszków, pierwsze karmienia.

Subtelnie. Nienachalnie. Najpiękniej. 

Sesja "fresh 48" - ma na celu uwiecznić pierwsze chwile Waszego maleństwa i zapewnić piękną pamiątkę na lata. To chwile, które najczęściej uwieczniamy telefonem, a później... zdjęcia gdzieś przepadają. Spotkajmy się w tym ważnym dla Was momencie. Stworzę dla Was najpiękniejszą pamiątkę tych pierwszych chwil. Skupię się na nowym życiu. Na jego pierwszych spojrzeniach, uściskach Waszych palców, wspólnych czułościach. Na tym, jak maleńki jest Wasz nowo narodzony Skarb.

Na tym spotkaniu skupiam się na Waszym maluszku. Nie musicie znajdować się na zdjęciach, ale Wasze dłonie są zawsze pięknym dodatkiem do maleńkich paluszków i stópek Waszego dziecka. Nasze spotkanie potrwa ok. 30-45 minut - na tyle długo by stworzyć piękny materiał, ale jednocześnie na tyle krótko - by nie zmęczyć Was i nie zajmować Waszych najcenniejszych pierwszych wspólnych chwil.

sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia03
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia07
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia02
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk21
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk15
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk19
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk04
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia19
sesja-noworodkowa-reportaz-z-porodu-slupsk10
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia15
sesja-noworodkowa-słupsk-ustka-reportaż-poród-skornafotografia13

Istnieje również możliwość wykonania reportażu z narodzin Waszego maluszka. Skontakuj się, by zapytać o szczegóły.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ 

bottom of page