top of page
sesja-noworodkowa-w-slupsku.png

KLASYCZNA SESJA NOWORODKOWA

W STUDIO

Klasyczna sesja noworodkowa odbywa się w pierwszych 14 dniach życia Waszego maluszka. Spotkamy się w moim studio, gdzie oprócz odpowiednich warunków do sesji zapewniam również dodatki, które widzicie na zdjęciach na mojej stronie.

Na tej sesji wykonamy zarówno Wasze wspólne, rodzinne ujęcia jak i zdjęcia samego maluszka. Użyjemy delikatnych dodatków, które podkreślą urodę i maleńkość małych modeli. Na tej sesji Wasz maluszek jest układany do zdjęć. To oznacza, że będzie ułożony zarówno na pleckach, jak i na boczku czy brzuszku, z rączkami pod bródką. Zdjęcia będą różnorodne dzięki zmianom pozycji i dodatków w pięknych, delikatnych kolorach. Wasze maleństwo będzie układane na kocykach i/lub w drewnianych rekwizytach jak np. serduszko czy skrzyneczka. Wszystkie pozycje są zawsze dostosowywane do dziecka i jego predyspozycji, a priorytetem na sesji noworodkowej jest zawsze bezpieczeństwo moich małych modeli. 

Sesja w pakiecie mini trwa ok. 2 godziny. Sesja w pakiecie standard zajmie nam około 3,5 godziny. Podany czas sesji jest czasem orientacyjnym. Rzeczywisty czas sesji zawsze jest uzależniony od maluszka i uwzględnia jego potrzeby. Pamiętajcie, że czas sesji to nie tylko czas zdjęć, ale również karmienia, przewijania, tulenia i układania maluszka. Aby zapewnić nam pełen spokój i komfort - zazwyczaj nie planuję kolejnych sesji w dniu naszego spotkania.

Zdjęcia rodzinne (rodzice i rodzeństwo maluszka) są zawarte w cenie sesji noworodkowej. Są to najważniejsze kadry każdej sesji. 

Jeżeli maluszek posiada starsze rodzeństwo - zazwyczaj uczestniczy ono tylko we wspólnej części sesji. Dla kilkuletnich dzieci - taka sesja może być po prostu nudna i trudna do "wysiedzenia" w miejscu - wiemy o co chodzi :)

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ I SZCZEGÓŁAMI

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ 

bottom of page