top of page

 SESJA CIĄŻOWA LUX

KLASYCZNE, ELGANCKIE, PONADCZASOWE KADRY

Tę sesję ciążową wykonujemy pomiędzy 28 a 32 max 34 tygodniem ciąży. Jest to jednak przedział bardzo umowny - ze względu na samopoczucie przyszłej mamy - dlatego termin sesji i tak ustalamy indywidualnie. Pamiętajcie jednak, by sesję zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

 

Na tej sesji skupimy się na tym, by jak najpiękniej pokazać wyjątkowe piękno przyszłej Mamy. Skupimy się na podkreśleniu Waszych atutów, ukazaniu Waszej kobiecości oraz piękna kobiecego ciała w tym wyjątkowym stanie. 

 

Fotografie, które wykonamy będą kobiece, eleganckie, a przede wszystkim - ponadczasowe.

Nie jest to kolorowa sesja o sukniach, wiankach i innych dodatkach.

To sesja o Tobie.

Pomyślisz sobie "ale przecież ja nie umiem pozować" (i pewnie milion innych "ale"). Ja w odpowiedzi mam tylko jedno "ale": ale ja Cię przeprowadzę przez całą sesję! :) Pomogę Ci zarówno w samym pozowaniu jak i w przygotowaniu do sesji. Dobiorę odpowiednie oświetlenie - które podkreśli Twoje atuty i pięknie wymodeluje sylwetkę. Oczywiście zdjęcia zostaną również poddane retuszowi - ale wierz mi - dobry makijaż, odpowiednio dobrane światło i pozycja sprawią, że retusz będzie naprawdę kosmetyczny i przede wszystkim - będzie wyglądał naturalnie. 

Zanim przystąpimy do zdjęć - porozmawiamy o tym, jakie jest Wasze wyobrażenie o sesji. Pokażecie mi zdjęcia, które się Wam podobają. Razem ustalimy - jak będą wyglądały Wasze fotografie. 

W tych kadrach stawiamy na ponadczasowość i klasyczny minimalizm - również w kwestii garderoby. Do Twojej dyspozycji będą poszczególne elementy studyjnej garderoby (body, topy, narzutki, sukienki). Po Twojej stronie będzie więc już tylko zabranie odpowiedniej bielizny i jeansów - ale o tym poinformuję Cię dokładnie przed sesją.

Zdjęcia rodzinne to nieodłączny element każdej sesji dlatego w naszym spotkaniu może oczywiście uczestniczyć również Twój partner oraz rodzeństwo maluszka, na którego czekacie. Ponieważ na sesji wykonujemy również zdjęcia bardziej intymne (nagość zakryta) - część rodzinną wykonamy  na początku lub na końcu sesji. Zdjęcia samej Mamy - wykonamy będąc w studio same -  tak, by zapewnić pełen komfort mojej modelce. Na sesję poświęcimy tyle czasu ile będzie potrzebne, by stworzyć piękne kadry. Z reguły jest to ok. 1.5 do 2 godzin - uwzględniając oczywiście przebieranie, zmiany tła, oświetlenia jak i przerwy na Twój odpoczynek między kadrami. 

Przed sesją otrzymacie ode mnie szczegółowe wskazówki i podpowiedzi, które  ułatwią Wam przygotowanie się do sesji. Podpowiem Wam jak dopasować garderobę całej rodziny oraz na co zwrócić uwagę oprócz ubioru. Wszystko będzie podane w przyjemnej, przejrzystej formie. Przed sesją jestem do Waszej dyspozycji i jeżeli tylko czujecie potrzebę - możecie skonsultować ze mną Wasze wątpliwości. Chętnie służę pomocą i podpowiedzią.

Jeżeli wolisz sesję w wydaniu naturalnym, pełnym emocji - bardziej rodzinną niż kobiecą - koniecznie zajrzyj tutaj: NATURALNE SESJE CIĄŻOWO - RODZINNE.

bottom of page